Zdarma inzeráty zdarma na internetu

Levné ubytování České Budějovice pension

Levné ubytování České Budějovice pension.Levné ubytování České Budějovice najdete nedaleko od výstaviště a centra města, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.Levné ubytování patří mezi oblíben

Komentovat

400.00 CZK
Přidáno: 2018-02-09-17-38
Reklamní ID: 349
Zobrazeno: 290
Termín: Není omezen

Levné ubytování České Budějovice pension.
Levné ubytování České Budějovice najdete nedaleko od výstaviště a centra města, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.
Levné ubytování patří mezi oblíbené pensiony v Českých Budějovicích, pobyt Vám zpříjemní parkování na uzavřeném monitorovaném parkovišti a restaurace, kde jsou podávány snídaně i večeře.
Pension České Budějovice nabízí možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takový, který Vašim potřebám bude nejlépe vyhovovat. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. Rychlé internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém pensionu.
Ubytování České Budějovice se psem pension akceptuje po dohodě s recepcí, pobyt je též ideální pro seniory, cyklisty, motocyklisty, dovolenou, rodiny s dětmi i pro obchodní cestující na služební cestě do Českých Budějovic.
Ubytování v soukromí České Budějovice, pension je snadno dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou.


Jméno a / nebo příjmení: Jaroslav Srba
Telefon:
E-mail:
ICQ: Není nastaven
Oblast: České Budějovice
Adresa: Česká republika, České Budějovice, Školní 8

Přidávat komentáře lze pouze po provedení registrace.

Registrace     Přihlásit se do ovládacího panelu


Načítání komentáře...